O nas

 

„Kodif” zajmuje się realizacją inwestycji oraz obsługą techniczną nieruchomości, wdrażaniem ekonomicznych oraz ekologicznych rozwiązań. Nasza oferta kierowana jest zarówno do wspólnot mieszkaniowych, firm, instytucji publicznych, jak i osób prywatnych. Dzięki w pełni wyposażonemu biurze możemy zorganizować dla Państwa spotkania doradcze, prezentacje, omówić szczegóły współpracy. Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewni w pełni profesjonalną obsługę nieruchomości oraz realizację inwestycji na najwyższym poziomie. Rozbudowana flota samochodowa pozwala nam na dotarcie do każdego miejsca w kraju. Posiadamy zarówno małe auta serwisowe niezbędne w zatłoczonym centrum miasta, jak i duże auta transportowe. W pełni wyposażony magazyn, gwarantuje iż nie zaskoczy nas żadna awaria i usterka nawet w godzinach nocnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobieranie i wykorzystanie najlepszych, sprawdzonych i dopasowanych do potrzeb klienta materiałów. 

  Historia

historia icon kopia

Firma „KODIF” powstała w 2012 r. Początkowo była to działalność gospodarcza zajmująca się obsługą osób prywatnych oraz wykonawstwem niewielkich zleceń. Rzetelne i profesjonalne podejście do pracy zaowocowało zaufaniem wielu klientów. W szybkim tempie pozwoliło to na rozwój działalności. Dzięki pozyskiwaniu coraz większej ilości zleceń mogliśmy pozwolić sobie na zatrudnienie najwyższej klasy fachowców, inwestycje w szkolenia i profesjonalne narzędzia. Naturalny rozwój i wysoka jakość usług sprawiła, że mogliśmy zacząć współpracę z dużymi firmami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz instytucjami publicznymi. W 2016 roku firma „kodif” przyłączyła się do GLANT Sp. z o. o. Umożliwiło nam to podniesienie standardów oraz wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań.

 

 

 

Realizacje

 

Sala zabaw "Fikołki"

Galeria Handlowa "Mazovia"- ul. Wyszogrodzka 127, 09-410 Płock

  • Wykonanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, niskoprądowych w lokalu usługowym ok. 1500m2. Montaż rozdzielnic elektrycznych, szaf serwerowych, oświetlenia, osprzętu

 

Hala wysokiego składowania "Granna"

ul. Księcia Ziemowita 47, 03-788 Warszawa

  • Wykonanie instalacji elektrycznych w hali wysokiego składowania ok. 2500 m2. Montaż rozdzielnic elektrycznych, oświetlenia, osprzętu.

 

Laboratoria Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawsiego

ul. Stefana Banacha 2c, 02-097 Warszawa

  • Wykonanie dodatkowych zasilań elektrycznych do sal laboratoryjnych, montaż osprzętu oraz aparatury rozdzielnic.
  • Przygotowanie laboratorium pod specjalistyczny mikroskop: wykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej, montaż rozdzielnicy elektrycznej, montaż systemu wykrywania gazów, doprowadzenie światłowodu
  • Wymiana kamer CCTV IP na poziomie garaży i parteru
  • Modyfikacja kontroli dostępu, dostawa i zaprogramowanie dodatkowych 200 kart adresowanych

 

 

 

Referencje